Ugovorna prodaja topline
Znate li što je ugovorna prodaja topline?

Odlična stvar za privatnike ako ima podrške od vlasti. sami ne možemo.

Odlična stvar za privatnike ako ima podrške od vlasti. sami ne možemo.

nešto sam čuo iz medija. u školi u Dugoj Resi je primjenjeno. čini se kao dobro rješenje, ali firma mora biti stabilna financijski za ove šeme.

nešto sam čuo iz medija. u školi u Dugoj Resi je primjenjeno. čini se kao dobro rješenje, ali firma mora biti stabilna financijski za ove šeme.

Bio sam na edukaciji kad se o tome pričalo. Dobra ideja ali traži dosta ulaganja.

Bio sam na edukaciji kad se o tome pričalo. Dobra ideja ali traži dosta ulaganja.

dobra ideja za preduzeća i vladu. pitanje je hoće li biti interesa u bih.

Ugovorna prodaja topline je rješenje za problem grijanja u školama, bolnicama itd. Možda se privatni sektor boji ove mogućnosti, ali je dobra.

Ugovorna prodaja topline je rješenje za problem grijanja u školama, bolnicama itd. Možda se privatni sektor boji ove mogućnosti, ali je dobra.

dogovor između firme i javnog sektora u kojem firma preuzima grijanje zgrade na sebe. nije ovo loše rješenje ni za jednu stranu, ali naš javni sektor ovo još ne traži ili ja ne znam da traži.

dogovor između firme i javnog sektora u kojem firma preuzima grijanje zgrade na sebe. nije ovo loše rješenje ni za jednu stranu, ali naš javni sektor ovo još ne traži ili ja ne znam da traži.
43
9
11
pregled uzivo
unijeli ste znakovi
UPOZORENJE: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Spremanje...
Spremljeno
S oznaceno ponistite odabir postova prikazi odabrane postove
All posts under this topic will be uklonjeno ?
Pending draft ... Click to resume editing
Odbaci nacrt