Drvna biomasa
Proizvodnja drvne biomase u BIH i Hrvatskoj je profitabilna djelatnost

Proizvodnja biomase u BiH jeste unosna. Pogotovo od prošle godine kad su cijene otišle duplo gore. Još se pitam zašto.

Proizvodnja biomase u BiH jeste unosna. Pogotovo od prošle godine kad su cijene otišle duplo gore. Još se pitam zašto.

proizvodnja je unosna i u Hrvatskoj bez obzira što cijene nisu visoke kao u Bosni. treba je širiti.

proizvodnja je unosna i u Hrvatskoj bez obzira što cijene nisu visoke kao u Bosni. treba je širiti.

Proizvodnja biomase jeste profitabilna ako imate dovoljno drveta da je proizvodite. Treba o tome informirati javnost više. Isto kao i o koristima i prednostima korištenja biomase.

Proizvodnja biomase jeste profitabilna ako imate dovoljno drveta da je proizvodite. Treba o tome informirati javnost više. Isto kao i o koristima i prednostima korištenja biomase.

profitabilna i po lanjskim i ovim cijenama.

profitabilna i po lanjskim i ovim cijenama.

jeste ako imate dovoljno da pocnete biznis. male pilane ne mogu poceti ovu proizvodnju same. meni bi trebo poticaj drzave ili opcine.

jeste ako imate dovoljno da pocnete biznis. male pilane ne mogu poceti ovu proizvodnju same. meni bi trebo poticaj drzave ili opcine.

Zokiz, ovi ugovori i nisu za pilane, ako to ne mogu same financijski podržati.

Zokiz, ovi ugovori i nisu za pilane, ako to ne mogu same financijski podržati.

Ako se nastavi ovako da raste potražnja biće isplativa. Cijena je dobra. Isplati se ulagati u opremu. VIdim potencijal u ovome.

Ako se nastavi ovako da raste potražnja biće isplativa. Cijena je dobra. Isplati se ulagati u opremu. VIdim potencijal u ovome.

Kako nebi bila. Sve se više kupuje. ljudi su skontli da je lakše sa peletom, nego sa drvetom.

Kako nebi bila. Sve se više kupuje. ljudi su skontli da je lakše sa peletom, nego sa drvetom.

Ide u tom pravcu. mada ljudi još uvijek misle da je to skupo, ali nije kad uzmete u obzir dugoročno.

Ide u tom pravcu. mada ljudi još uvijek misle da je to skupo, ali nije kad uzmete u obzir dugoročno.

Kako da nije. Pogotovo za one firme koje imaju pravo da kupe više sirovine.

Kako da nije. Pogotovo za one firme koje imaju pravo da kupe više sirovine.

profitabilna je pogtovo kad povise cijene kao prosle godine.

profitabilna je pogtovo kad povise cijene kao prosle godine.
70
13
12
pregled uzivo
unijeli ste znakovi
UPOZORENJE: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Spremanje...
Spremljeno
S oznaceno ponistite odabir postova prikazi odabrane postove
All posts under this topic will be uklonjeno ?
Pending draft ... Click to resume editing
Odbaci nacrt